Cycling Classics

cycling classics
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  Stopvergoeding  

Share | 
 

 TL MTN Qhubeka P1-2019

Go down 
AuthorMessage
hartstikkebedankt

hartstikkebedankt

Posts : 143
Join date : 2018-08-27

PostSubject: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 10:19:51

TL
RENNERPUNTEN 2018SV 2019YOB
MARTIN Daniel4091051986
VANENDERT Jelle249451985
SERRY Pieter181251988
CLAEYS Dimitri145301987
MORENO Javier95401984
BOLE Grega73551985
RICHEZE Ariel Maximiliano66401983
ARSLANOV Ildar2461994
NYCH Artem1841995
QUINTANA Dayer1261992
GESBERT Elie361995
LIETAER Eliot2151990
LOBATO Juan José141451988
ANDERSEN Asbjørn Kragh041992
CONTRERAS Rodrigo021994
KULIKOVSKIY Alexandr021997
NIET OP TL
RENNERPUNTEN 2018SV 2019YOB
DÉMARE Arnaud6991151991
ZAKARIN Ilnur178701989
CALMEJANE Lilian177251992
CICCONE Giulio129171994
EDET Nicolas118301987
O'CONNOR Ben5681995
JANSE VAN RENSBURG Reinardt45301989
ZABEL Rick1881993
BARTA Will021996
TAMINIAUX Lionel021996
HOLOWESKO Liam022000


Last edited by hartstikkebedankt on Fri 25 Jan - 19:15:18; edited 4 times in total
Back to top Go down
View user profile
Noud

Noud

Posts : 67
Join date : 2018-12-24

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 11:18:06

Martin
Vuillermoz
Serry
Richeze
Quintana
Konig
Back to top Go down
View user profile Online
joske47

joske47

Posts : 215
Join date : 2018-09-06

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 12:27:07

Martin
Woods
Zakarin
Back to top Go down
View user profile
kunske

kunske

Posts : 157
Join date : 2018-09-03

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 14:14:27

Zabel
Back to top Go down
View user profile Online
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 216
Join date : 2018-08-26

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 14:18:57

Martin
Quintana
Woods
Back to top Go down
View user profile
kschiffmacher

kschiffmacher

Posts : 433
Join date : 2018-08-25
Age : 32
Location : Harderwijk

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 14:25:55

Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t42-teamgegevens
Ceramiche Ariostea

Ceramiche Ariostea

Posts : 457
Join date : 2018-08-26

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 20:05:54

Arslanov 
Nych
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t25-teamgegevens-cma
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 216
Join date : 2018-08-26

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Thu 27 Dec - 22:27:42

kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Back to top Go down
View user profile
kschiffmacher

kschiffmacher

Posts : 433
Join date : 2018-08-25
Age : 32
Location : Harderwijk

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Fri 28 Dec - 13:52:57

Peter Post Forever wrote:
kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Nee hartstikkebedankt
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t42-teamgegevens
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 252
Join date : 2018-09-11

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Fri 28 Dec - 17:03:56

Zabel
Arslanov
Back to top Go down
View user profile
joske47

joske47

Posts : 215
Join date : 2018-09-06

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sat 29 Dec - 12:02:42

kschiffmacher wrote:
Peter Post Forever wrote:
kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Nee hartstikkebedankt
Op mijn pm ook geen reactie ...
Back to top Go down
View user profile
Rico

Rico

Posts : 186
Join date : 2018-10-07
Location : Amersfoort

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sat 29 Dec - 13:39:24

Daniel Martin
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t33-teamgegevens
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 236
Join date : 2018-10-10
Age : 29

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Wed 2 Jan - 10:31:52

Martin
Back to top Go down
View user profile Online
Zwartebroekengeletrui

Zwartebroekengeletrui

Posts : 137
Join date : 2018-09-01
Age : 20
Location : Meppel

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Wed 2 Jan - 10:34:03

Zakarin en Arslanov
Back to top Go down
View user profile
FaustoCoppi

FaustoCoppi

Posts : 130
Join date : 2018-08-25

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Wed 2 Jan - 16:01:52

Lichte interesse in: KÖNIG Leopold
Back to top Go down
View user profile
Melvinbraam

Melvinbraam

Posts : 250
Join date : 2018-09-11

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Tue 8 Jan - 18:52:20

nych
Back to top Go down
View user profile
BryanC

BryanC

Posts : 281
Join date : 2018-09-11
Age : 20
Location : Beilen

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sat 12 Jan - 22:47:21

Zakarin
Back to top Go down
View user profile
NathanCT

NathanCT

Posts : 161
Join date : 2018-09-05
Age : 17
Location : The Netherlands

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sun 13 Jan - 20:32:33

D Quintana
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/f45-team-csc-csc
Gast
Guest



PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sun 13 Jan - 22:45:31

zabel
Back to top Go down
hartstikkebedankt

hartstikkebedankt

Posts : 143
Join date : 2018-08-27

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 21 Jan - 10:44:18

Aangepast en up

Daniel Martin en ook Jelle Vanendert (met traditioneel een sterk P2) zijn nog altijd beschikbaar voor een aantrekkelijk bod
Back to top Go down
View user profile
Noud

Noud

Posts : 67
Join date : 2018-12-24

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 21 Jan - 11:25:59

Daniel Martin
Back to top Go down
View user profile Online
NathanCT

NathanCT

Posts : 161
Join date : 2018-09-05
Age : 17
Location : The Netherlands

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 21 Jan - 17:03:46

Gesbert
Dayer
Contreras
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/f45-team-csc-csc
Glomser

Glomser

Posts : 194
Join date : 2018-08-25

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Tue 22 Jan - 17:59:15

Claeys
Gesbert
Konig
Back to top Go down
View user profile
Othello

Othello

Posts : 154
Join date : 2018-08-28

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Tue 22 Jan - 19:36:24

Martin
Bole
Richeze 
Contreras
Quintana
Back to top Go down
View user profile
kokkie1975

kokkie1975

Posts : 123
Join date : 2018-08-25
Age : 44
Location : Netherlands

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Fri 25 Jan - 15:05:36

Zabel
Ciccone
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t48-teamgegevens
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 252
Join date : 2018-09-11

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 18 Feb - 15:12:20

D. Quintana en Martin
Back to top Go down
View user profile
Teela

Teela

Posts : 257
Join date : 2018-08-28

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Wed 20 Feb - 22:00:27

Lobato
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t296-actueel-team-kelme#17
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 216
Join date : 2018-08-26

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Wed 20 Feb - 22:25:45

Arslanov
Lietaer
Vanendert
Martin
Back to top Go down
View user profile
Rico

Rico

Posts : 186
Join date : 2018-10-07
Location : Amersfoort

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 25 Feb - 20:21:12

Lobato, Gesbert
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t33-teamgegevens
joske47

joske47

Posts : 215
Join date : 2018-09-06

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Mon 25 Feb - 20:29:58

Martin
Back to top Go down
View user profile
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 252
Join date : 2018-09-11

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Fri 15 Mar - 15:49:50

Claeys
Serry
Gesbert
D. Quintana
Back to top Go down
View user profile
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 252
Join date : 2018-09-11

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Sat 16 Mar - 12:37:19

En ook Edet
Back to top Go down
View user profile
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 236
Join date : 2018-10-10
Age : 29

PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   Tue 19 Mar - 8:39:47

Quintana
O'Connor
Edet
Back to top Go down
View user profile Online
Sponsored content




PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P1-2019   

Back to top Go down
 
TL MTN Qhubeka P1-2019
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Season #8 Mod?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cycling Classics :: Algemeen :: Transfers :: Onderhandelingen-
Jump to: