Cycling Classics

cycling classics
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  Stopvergoeding  

Share
 

 TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale

Go down 
AuthorMessage
hartstikkebedankt

hartstikkebedankt

Posts : 170
Join date : 2018-08-27

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 10:19:51

De volgende renners wil ik voorafgaand aan P3 voor een goed bod nog wel verkopen:

MARTIN Daniel
CALMEJANE Lilian (extra toegevoegd)


LOBATO Juan José
VANENDERT Jelle

SERRY Pieter
QUINTANA Dayer
ANDERSEN Asbjørn Kragh

Vooral interesse in wat jongere high potentials of simpelweg renners die een behoorlijk aantal punten pakken.


Oorspronkelijke TL blijft in principe staan:


TL
RENNERPUNTEN 2018SV 2019YOB
MARTIN Daniel4091051986
VANENDERT Jelle249451985
SERRY Pieter181251988
CLAEYS Dimitri145301987
MORENO Javier95401984
BOLE Grega73551985
RICHEZE Ariel Maximiliano66401983
ARSLANOV Ildar2461994
NYCH Artem1841995
QUINTANA Dayer1261992
ZABEL Rick1881993
LIETAER Eliot2151990
LOBATO Juan José141451988
ANDERSEN Asbjørn Kragh041992
CONTRERAS Rodrigo021994
KULIKOVSKIY Alexandr021997
NIET OP TL
RENNERPUNTEN 2018SV 2019YOB
DÉMARE Arnaud6991151991
ZAKARIN Ilnur178701989
CALMEJANE Lilian177251992
CICCONE Giulio129171994
EDET Nicolas118301987
O'CONNOR Ben5681995
JANSE VAN RENSBURG Reinardt45301989
GESBERT Élie361995
BARTA Will021996
TAMINIAUX Lionel021996
HOLOWESKO Liam022000


Last edited by hartstikkebedankt on Wed 22 May - 11:55:40; edited 9 times in total
Back to top Go down
View user profile
Noud

Noud

Posts : 82
Join date : 2018-12-24

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 11:18:06

Martin
Vuillermoz
Serry
Richeze
Quintana
Konig
Back to top Go down
View user profile
joske47

joske47

Posts : 258
Join date : 2018-09-06

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 12:27:07

Martin
Woods
Zakarin
Back to top Go down
View user profile
kunske

kunske

Posts : 193
Join date : 2018-09-03

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 14:14:27

Zabel
Back to top Go down
View user profile
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 266
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 14:18:57

Martin
Quintana
Woods
Back to top Go down
View user profile
kschiffmacher

kschiffmacher

Posts : 521
Join date : 2018-08-25
Age : 32
Location : Harderwijk

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 14:25:55

Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t42-teamgegevens
Ceramiche Ariostea

Ceramiche Ariostea

Posts : 532
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 20:05:54

Arslanov 
Nych
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t25-teamgegevens-cma
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 266
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyThu 27 Dec - 22:27:42

kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Back to top Go down
View user profile
kschiffmacher

kschiffmacher

Posts : 521
Join date : 2018-08-25
Age : 32
Location : Harderwijk

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyFri 28 Dec - 13:52:57

Peter Post Forever wrote:
kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Nee hartstikkebedankt
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t42-teamgegevens
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyFri 28 Dec - 17:03:56

Zabel
Arslanov
Back to top Go down
View user profile
joske47

joske47

Posts : 258
Join date : 2018-09-06

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySat 29 Dec - 12:02:42

kschiffmacher wrote:
Peter Post Forever wrote:
kschiffmacher wrote:
Heb je al meerdere malen een PM gestuurd  Mad
Mij????? Ik had je vandaag al binnen een halfuur geantwoord hoor!
Nee hartstikkebedankt
Op mijn pm ook geen reactie ...
Back to top Go down
View user profile
Rico

Rico

Posts : 234
Join date : 2018-10-07
Location : Amersfoort

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySat 29 Dec - 13:39:24

Daniel Martin

_________________
Manager of Liquigas
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t33-teamgegevens Online
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 276
Join date : 2018-10-10
Age : 30

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 2 Jan - 10:31:52

Martin
Back to top Go down
View user profile
Zwartebroekengeletrui

Zwartebroekengeletrui

Posts : 147
Join date : 2018-09-01
Age : 20
Location : Meppel

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 2 Jan - 10:34:03

Zakarin en Arslanov
Back to top Go down
View user profile
FaustoCoppi

FaustoCoppi

Posts : 159
Join date : 2018-08-25

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 2 Jan - 16:01:52

Lichte interesse in: KÖNIG Leopold
Back to top Go down
View user profile
Melvinbraam

Melvinbraam

Posts : 307
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 8 Jan - 18:52:20

nych
Back to top Go down
View user profile
BryanC

BryanC

Posts : 311
Join date : 2018-09-11
Age : 20
Location : Beilen

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySat 12 Jan - 22:47:21

Zakarin
Back to top Go down
View user profile
NathanCT

NathanCT

Posts : 201
Join date : 2018-09-05
Age : 17
Location : The Netherlands

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySun 13 Jan - 20:32:33

D Quintana
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/f45-team-csc-csc
Gast
Guest



TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySun 13 Jan - 22:45:31

zabel
Back to top Go down
hartstikkebedankt

hartstikkebedankt

Posts : 170
Join date : 2018-08-27

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 21 Jan - 10:44:18

Aangepast en up

Daniel Martin en ook Jelle Vanendert (met traditioneel een sterk P2) zijn nog altijd beschikbaar voor een aantrekkelijk bod
Back to top Go down
View user profile
Noud

Noud

Posts : 82
Join date : 2018-12-24

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 21 Jan - 11:25:59

Daniel Martin
Back to top Go down
View user profile
NathanCT

NathanCT

Posts : 201
Join date : 2018-09-05
Age : 17
Location : The Netherlands

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 21 Jan - 17:03:46

Gesbert
Dayer
Contreras
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/f45-team-csc-csc
Glomser

Glomser

Posts : 220
Join date : 2018-08-25

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 22 Jan - 17:59:15

Claeys
Gesbert
Konig
Back to top Go down
View user profile
Othello

Othello

Posts : 185
Join date : 2018-08-28

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 22 Jan - 19:36:24

Martin
Bole
Richeze 
Contreras
Quintana
Back to top Go down
View user profile
kokkie1975

kokkie1975

Posts : 129
Join date : 2018-08-25
Age : 44
Location : Netherlands

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyFri 25 Jan - 15:05:36

Zabel
Ciccone
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t48-teamgegevens
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 18 Feb - 15:12:20

D. Quintana en Martin
Back to top Go down
View user profile
Teela

Teela

Posts : 280
Join date : 2018-08-28

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 20 Feb - 22:00:27

Lobato
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t296-actueel-team-kelme#17
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 266
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 20 Feb - 22:25:45

Arslanov
Lietaer
Vanendert
Martin
Back to top Go down
View user profile
Rico

Rico

Posts : 234
Join date : 2018-10-07
Location : Amersfoort

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 25 Feb - 20:21:12

Lobato, Gesbert

_________________
Manager of Liquigas
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t33-teamgegevens Online
joske47

joske47

Posts : 258
Join date : 2018-09-06

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyMon 25 Feb - 20:29:58

Martin
Back to top Go down
View user profile
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyFri 15 Mar - 15:49:50

Claeys
Serry
Gesbert
D. Quintana
Back to top Go down
View user profile
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptySat 16 Mar - 12:37:19

En ook Edet
Back to top Go down
View user profile
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 276
Join date : 2018-10-10
Age : 30

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 19 Mar - 8:39:47

Quintana
O'Connor
Edet
Back to top Go down
View user profile
WCEendT

WCEendT

Posts : 583
Join date : 2018-08-28

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 26 Mar - 2:18:21

LOBATO Juan José
GESBERT Elie
NYCH Artem

PM please!
Back to top Go down
View user profile
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyFri 19 Apr - 18:29:14

Ciccone!
Back to top Go down
View user profile
hartstikkebedankt

hartstikkebedankt

Posts : 170
Join date : 2018-08-27

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 11:56:00

Up
Back to top Go down
View user profile
Ceramiche Ariostea

Ceramiche Ariostea

Posts : 532
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 12:02:13

Calmejane

Sent from Topic'it App
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t25-teamgegevens-cma
joske47

joske47

Posts : 258
Join date : 2018-09-06

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 12:13:49

Calmejane
Back to top Go down
View user profile
Peter Post Forever

Peter Post Forever

Posts : 266
Join date : 2018-08-26

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 12:19:54

Martin
Calmejane
Quintana
Back to top Go down
View user profile
Casperge 2

Casperge 2

Posts : 196
Join date : 2018-08-25
Age : 56
Location : Amsterdam

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 13:11:24

Calmejane
Back to top Go down
View user profile
Rico

Rico

Posts : 234
Join date : 2018-10-07
Location : Amersfoort

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 14:46:21

Martin, Calmejane

_________________
Manager of Liquigas
Back to top Go down
View user profile http://cyclingclassics.forumotion.com/t33-teamgegevens Online
Mitrohimovic

Mitrohimovic

Posts : 295
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 14:54:42

Nych
Back to top Go down
View user profile
Kasjaar

Kasjaar

Posts : 20
Join date : 2019-05-04

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 16:20:52

Martin
Zabel
Back to top Go down
View user profile
Melvinbraam

Melvinbraam

Posts : 307
Join date : 2018-09-11

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyWed 22 May - 23:28:06

lobato
calmejane
serry

graag per individu interesse benoemen.
Back to top Go down
View user profile
Glomser

Glomser

Posts : 220
Join date : 2018-08-25

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 28 May - 0:15:51

QUINTANA Dayer
ZABEL Rick
KULIKOVSKIY Alexandr
Back to top Go down
View user profile
Bij79

Bij79

Posts : 49
Join date : 2019-03-07

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 28 May - 9:47:22

Zabel
Back to top Go down
View user profile
Othello

Othello

Posts : 185
Join date : 2018-08-28

TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale EmptyTue 28 May - 20:03:57

Martin 
Calmejane
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content




TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty
PostSubject: Re: TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale   TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale Empty

Back to top Go down
 
TL MTN Qhubeka P2-2019 Deadline sale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cycling Classics :: Oude TL's-
Jump to: